.

pro2Bomberman

Bomberman
Klasický Bomberman ve flashy pro jednoho, ale i dva hráče na jednom počítači.
Bow man 2

Bow man 2
V této hře musíte nejdříve najít nepřítele, pak ho logicky zaměřit a nakonec ho sestřelit lukem dříve než on vás.
Boxhead 2Play Rooms

Boxhead 2Play Rooms
V této hře se v aréně utkáte s nájezdy mnoha různých nepřátel. Časem máte k dispozici lepší a lepší zbraně. Červené krabičky sbírejte, to jsou náboje a do sudů nestřílejte zblískosti, protože vybuchnou.
Bumper Ball

Bumper Ball
Zahrajte si s kamarádem nebo počítačem tento jednoduchý fotbálek. Cílem hry je střelit soupeři, co nejvíce gólů a to musíte splnit v časovém limitu.
Infantry Covert Operatives

Infantry Covert Operatives
Hra typu Worms. Na začátku hry si vyberete svůj tým a poté prostředí, ve kterém chcete bojovat. K dispozici máte různé zbraně typu bazuka, granáty, atd.. Hru mohou hrát i dva hráči na jednom počítači.
Matrix Bullettime Fighting

Matrix Bullettime Fighting
Matrix je bojová hra, ve které si zahrajete na akčního hrdinu a budete likvidovat své nepřátele. Hra nabízí několik herních módů a jedním z nich je i multi-player.
Office Mini-Golf

Office Mini-Golf
Jestli se nudíte v práci v kanceláři, tak si zahrajte náš kancelářský mini-golf. Můžete si zahrát jen tak a nebo se utkat až se 4 hráči na jednom počítači.
Phosphor

Phosphor
Výborná reálná opravdu 3D akční hra typu Quake čí Unreal. Běháte v aréně a Vašim jediným cílem je zabít nepřítele dřív než on zabije Vás.
Phosphor 2

Phosphor 2
Výborná reálná opravdu 3D akční hra typu Quake čí Unreal. Běháte po docela rozlehlé venkovní i vnitřní mapě a Vašim jediným cílem je zabít nepřítele dřív než on zabije Vás.
Playing with Fire 2

Playing with Fire 2
Vcelku hodně kvalitní a povedená napodobenina hry Bomberman. Pokládáte bomby a sbíráte ruzné předměty jako plamínky, další bomby, rychlost a jiné. Podporuje hru dvou hráču na jednom počítači.
Territory War

Territory War
Tato hra velmi připomíná hru Worms. Zvolíte si dva týmy a mapu a bojujete proti sobě. Hru mohou hrát i dva hráči současně na jednom počítači.


 
Optimalizováno pro prohlížečZískejte Firefox! Miluju Firefox

Laci Funkcni filmy online zdarma !!!
naše výroba: a další... doporučujeme: